Bize Ulaşın: 0 216 290 12 20 / 21

Hakkımızda

İstanbul Barosu 73 sicil numaralı Hukuk Büromuz, özellikle büyük adetlerdeki alacak takibi konusunda Türkiye’nin en deneyimli Hukuk Bürolarındandır. Büromuz takibinde Türkiye’nin birçok değişik bölgesinden binlerce adet icra takip dosyası bulunmaktadır.

Asıl iştigal alanı olarak İcra İflas Hukuku başta olmak üzere Türk Özel Hukuku’nu seçmiştir.

Yirmi yıla yakın tecrübesi ile çalıştığımız tüm kurumlara, çalışkanlık ve dürüstlük ile uzun ve bitmeyen hukuki hikâyeler değil net ve azami fayda sağlamayı düstur edinmiş olan Hukuk Büromuz tüm süreçlerini bu istikamette şekillendirmektedir.

Verimlilik ve etkinlik en vazgeçilmez ilkelerimizden olup en az masrafla en yüksek menfaatin oluşması için Türk Hukukun müvekkilimize tanımış olduğu tüm haklar, en ileri teknolojik alt yapı ve deneyimli kadrosu sonuna kadar kullanılmaktadır.

Çeşitli büyüklüklerde ve çeşitli sektörlerde olan Müvekkillerimiz sayesinde çok geniş bir perspektif ve iş disiplini kazanmış durumdayız.

Deneyimi ve performansı kanıtlanmış güçlü kadrosu ve yurt çapında büyüme stratejileri ile yüksek kalite beklentilerini karşılar şekilde  tüm hukuki ve teknolojik gereçleri kullanarak Müvekkillerine azami faydayı sağlamayı hedeflemektedir.